Piękne zęby / Nieładne zęby

Nieładne zęby? Chciał(a)byś mieć piękne zęby?

Twój wygląd ma niemały wpływ na to, co myślą o Tobie ludzie w pierwszej chwili. Jeśli pierwsze wrażenie będzie pozytywne, następne kontakty staną się łatwiejsze. Zarówno w kontaktach zawodowych, prywatnych, jak i ogólnych społecznych częściej osiągniesz sukces od samego początku.

Zadbane wrażenie w zakresie ubioru, włosów, skóry, itp. natychmiast stwarza komfortowe uczucie, nie tylko dla osób wokół Ciebie, ale, co najważniejsze, dla Ciebie. Twoja twarz jest bez wątpienia Twoją wizytówką, a oczy, włosy i zęby są jej najbardziej wyrazistymi elementami.

Piękne zęby są niezwykle ważne. Posiadanie nieładnych zębów powoduje rozczarowanie samego siebie.

Piękne zęby jako broń uwodzenia

Nieładne zęby nie tylko działają przeciwko Tobie, jeśli chodzi o zaloty. Piękne zęby mogą również dać Ci przewagę, jeśli chodzi o karierę. piękne zęby, białe zęby

Wszystko zaczyna się od rozmowy kwalifikacyjnej. Mając brzydkie zęby, możesz jedynie usiąść przed Twoim - być może - przyszłym pracodawcą. Gdy już masz pracę, piękny uśmiech przyspieszy Twoja integrację ze współpracownikami, a klienci będą olśnieni przez Twoje błyszczące, białe zęby.

Piękne zęby kontra brzydkie zęby = pokrzepiająca pewność siebie kontra przygnębiająca niepewność

Skontaktuj się z Twoim konsultantem GlamSmile, by uzyskać więcej informacji.