Krzywe zęby

 

Problemy z krzywymi zębami?

Odstające uszy, zbyt długi lub krzywy nos, cienkie usta, krótkie rzęsy. Każdy z nas ma coś, czego nie lubi w swoim wyglądzie. Niewielkie kosmetyczne wady można zamaskować makijażem czy przez trwały zabieg kosmetyczny.

Dla wielu dorosłych krzywe zęby są prawdziwym koszmarem. Zęby są "wizytówką" twarzy. Niezależnie od tego czy tego chcemy czy nie, ludzie często, nawet podświadomie, oceniają nas po wyglądzie i zdrowiu naszych zębów. Krzywe zęby oznaczają brak pewności co do własnego zewnętrznego wyglądu i wrażenia wywieranego na innych. Wiele kobiet i meżczyzn jest bardzo sfrustrowanych, gdyż aparaty ortodontyczne jakie nosili jako dzieci nie spełniły się do końca w swojej roli i nie ustawiły zębów równo w rzędzie. Teraz, wiele lat później, ludzie ci nie chcą powracać do nieprzyjemnego uczucia metalowych aparatów w jamie ustnej.

To czy jest to jeden krzywy ząb, czy cały rząd przekrzywionych zębów ma małe znaczenie dla ich nieszczęśliwego posiadacza. Przy najmniejszym nawet zerknięciu, taka osoba ma uczucie, że wszyscy całą swoją uwagę skupiają na tym niedociągnięciu. Nie każdy również jest chętny by, tak jak Kate Moss, zrobić ze swych krzywych zębów znak rozpoznawczy.

GlamSmile ma rozwiązanie dla krzywych zębów.

Licówki GlamSmile mogą w niektórych przypadkach być rozwiązaniem dla osób cierpiących z powodu krzywych zębów. Przekrzywienie zębów może być wyeliminowane poprzez wykwalifikowane użycie porcelanowych nakładek. Czasem jednak wymagana jest kombinacja metod leczenia, jak np. użycie 6-miesięcznego aparatu ortodontycznego połączone z nałożeniem licówek. Aby dowiedzieć się, co dokładnie jest potrzebne, by rozwiązać Twój problem, najlepiej skontaktować się ze swoim dentystą lub naszym konsultantem Glamsmile.

Nawet jeżeli Twój dentysta już poradził, że krzywe zęby nie są takie złe, dopóki jest się zdrowym; nie musisz się poddawać. Jeśli powoduje to psychiczny dyskomfort, druga opinia potrafi często zdziałać cuda i poprawić zarówno Twój uśmiech, image, jak i pewność siebie.

krzywe zęby licówki, białe zęby, piękne zęby