Licówki

Co powoduje, że licówki GlamSmile są tak unikalne?

Bezpieczne i bezbolesne:

VeneerElementy zostają przyklejone do zębów na stałe. Generalnie nie wpływa to na zdrową strukturę. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, gdzie zęby muszą być oszlifowane, produkty od GlamSmile są tak cienkie (0,3 mm), że zdrowa struktura zębów nie musi być naruszana. Dlatego nazywane licówkami "bez preparacji", a procedura ich zakładania przebiega bezboleśnie i nie wymaga podawania znieczulenia... daje za to natychmiastowy biały uśmiech.

Szybko i komfortowo:

Dla GlamSmile opracowano specjalną łyżkę - nakładkę, która precyzyjnie pasuje na Twoje zęby i pozwala dentyście zamocować 6 do 10 licówek jednocześnie na łuku zębowym. Nazywamy ją "łyżką pozycjonującą", i jest to opatentowany wynalazek. Elementy są wykonywane w Laboratorium GlamSmile i są umieszczane w "łyżce pozycjonującej", żeby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do Twoich zębach. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody, gdzie każdy element jest pojedynczo zakładany na poszczególne zęby, proces zakładania produktów GlamSmile oszczędza niesamowicie dużo czasu. Dlatego nie będziesz musiał spędzać kilku godzin na fotelu dentystycznym, gdyż cały zabieg trwa ok. 60 minut w studio GlamSmile. Żeby osiągnąć Twój wymarzony, biały uśmiech potrzebujesz zaledwie dwóch wizyt. Zawsze przed przystąpieniem do wykonania zabiegu polecamy analizę zgryzu, gdyż siła Twoich mięśni żwaczy może zniweczyć nowy uśmiech w krótkim czasie. Przeczytaj dalej o analizie zgryzu TUTAJ. Albo czytaj dalej pod zakładką "JAK".

Niesamowita precyzja:

Specjalne oprogramowanie 3D GlamSmile umożliwia stworzenie elementów GlamSmile cyfrowo, z najwyższą możliwą precyzją. Nasi specjaliści tworzą każdą licówkę osobno, dla każdego pacjenta z dokładnością do kilku mikronów. Ta procedura gwarantuje, że produkty będą doskonale pasowały do Twoich zębów i dziąseł. Chcesz wiedzieć jak dokładnie to pracuje? Proces produkcji High-Tech.

Estetyka dla każdego:

Produkty od GlamSmile są ultracienkie (0,3 mm), dlatego można je porównać do szkieł kontaktowych. Aby stworzyć indywidualne elementy, designer i technik muszą wziąć pod uwagę wiele czynników, tj: kształt twarzy, kolor skóry, kształt ust, białka oczu. Pragnąc osiągnąć jak najbardziej przewidywalny efekt opracowaliśmy specjalną procedurę, pozwalającą zobaczyć Ci przyszłe licówki na żywo (w ustach). W tradycyjnej procedurze musisz polegać na techniku i jego wizji. Procedura GlamSmile pozwala Tobie decydować jak ma wyglądać Twój przyszły, nowy uśmiech. Z chęcią doradzamy, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo podyskutować na temat naszej oferty umów się z naszą Konsultantką GlamSmile. Kliknij tutaj.

Co to są licówki?

Link for the video about veneers

Licówki to ultracienkie (0,2 - 0,5 mm) nakładki wykonane w całości z porcelany, które są przyklejane do przedniej powierzchni zęba i mogą skorygować wiele kosmetycznych niedoskonałości. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla przebarwionych bądź uszkodzonych zębów, jak też maskują szpary w uzębieniu. Mogą też korygować kształt zęba, czasami również jego ustawienie. Umożliwiają poprawę ustawienia tzw. linii uśmiechu (pozycja ust podczas uśmiechu).

Ile kosztuje lśniący uśmiech?

Cena leczenia z wykorzystaniem licówek zależy od wielu czynników:

  • Od ilości (6, 8, 10) - Decyzja zapada w trakcie konsultacji uśmiechu.
  • Od dodatkowo płatnej analizy zgryzu - Jeśli ścierasz zęby najpewniej zniszczysz też elementy porcelanowe. Analizę zgryzu wykonuje dentysta. Przeczytaj o problemach ze zgryzem TUTAJ.
  • Od dodatkowo płatnych zabiegów – Niekiedy konieczne jest wykonanie innych czynności jak: wypełnienia, leczenie kanałowe, wybielanie, korekta zgryzu itp.

Koszt jednej licówki to 1700 zł. Aby poznać szczegółową wycenę leczenia skontaktuj się z Konsultantką GlamSmile i dentystą GlamSmile.