Licówki

An elderly woman with a radiant smile

Co to jest procedura GlamSmile?

Będziesz potrzebować tylko dwóch do trzech wizyt aby uzyskać wspaniały, biały uśmiech! Podczas pierwszej wizyty omówisz z dentystą co chciałabyś/chciałbyś zmienić w swoim uśmiechu. Dentysta zbada też jak wygląda Twój zgryz i omówi z Tobą możliwości. Jeśli analiza zgryzu została już wykonana, przejdziemy do wycisków obu szczęk. Na drugą wizytę nasze laboratorium przygotuje projekt Twojego przyszłego uśmiechu. Wtedy też przymierzymy nasz projekt i będziesz mogła/mógł ocenić i skorygować go bezpośrednio w ustach. Wszystko po to, żeby Twój nowy uśmiech był dokładnie taki jaki sobie wymarzyłaś/wymarzyłeś. Na trzeciej wizycie licówki są osadzane i wychodzisz z wspaniałym, nowym uśmiechem.

Pierwsza wizyta

Naszym celem z GlamSmile jest stworzyć uśmiech, który perfekcyjnie pasuje do Twojej twarzy. Chcemy też aby Twój nowy uśmiech był trwały. Dlatego podczas pierwszej wizyty zalecamy wyciski i rejestrację zgryzu do analizy zgryzu. Od kilku lat stosujemy procedurę wykrywania i leczenia przeciążeń w zgryzie. Stąd na pierwszej wizycie pobieramy wyciski i w specjalny sposób rejestrujemy zgryz. Z badania też będzie wynikało, czy Twój zgryz wymaga korekty. Nie myślimy tutaj o korekcie ortodontycznej a tylko o nieznacznym wyrównaniu zgryzu nazywanym ekwilibracją. Tutaj możesz przeczytać więcej o przeciążeniach zgryzu. Oczywiście możesz ten etap pominąć ale wpłynie to na trwałość Twojego nowego uśmiechu.

Weźmiemy też pod uwagę kształt twarzy, kształt ust, kolor Twojej skóry, dziąseł itp. Zrobimy też kilka zdjęć żeby na ich podstawie omówić szczegóły i przekazać do laboratorium. Wtedy też przekażesz nam wszelkie sugestie (czasami też zdjęcia), które pomogą nam stworzyć projekt Twojego nowego uśmiechu. Dzięki wyciskom i rejestracji zgryzu możemy dowiedzieć się jak ewentualnie wyrównać Twój zgryz a Ty będziesz mogła/mógł przymierzyć swój  nowy uśmiech i dokonać w nim korekt podczas drugiej wizyty.

Druga wizyta

W trakcie drugiej wizyty przymierzymy nasz projekt wykonany zgodnie z omówionymi z Tobą podczas pierwszej wizyty założeniami. Nie potrzebujemy znieczulenia ani jakiegokolwiek przygotowywania zębów. Przymiarkę zakładamy bezpośrednio na zęby. Teraz możesz spojrzeć w lustro i ocenić czy potrzebne są korekty. Jeśli będziesz chciała/chciał diametralnie zmienić projet, zrobnimy to dla Ciebie bez dodatkowych opłat! Jeśli korekty będą niewielkie wykonamy je na miejscu, a wszystkie informacje przekażemy do laboratorium. Zwykle pacjenci mają uwagi i wnoszą korekty.

Pomyśl więc co by było gdyby pominąć ten etap. Nie ma możliwości żeby wszystkie szczegóły przekazać w słowach czy rysunkach. Designer tworzący Twój nowy uśmiech zawsze będzie wypełniał swoją wizję! Po to właśnie na pierwszej wizycie wykonaliśmy wyciski i rejestraowaliśmy zgryz. Aby Twój nowy uśmiech dokładnie odpowiadał Twojemu wyobrażeniu. Designer ma dokładnie przenieść Twoje wyobrażenie z przymiarki na ostateczne licówki. Prawda, że teraz Twój uśmiech staje się przewidywalny? To właśnie wyróżnia procedurę GlamSmile

Picture that shows the veneers treatment

Trzecia wizyta

Podczas trzeciej wizyty następuje założenie licówek. Dentysta najpierw przygotuje Twoje zęby. Znieczulenie nie jest potrzebne, ponieważ zdrowe  struktury zęba pozostają nietknięte. Tylko kiedy jeden lub kilka zębów są naprawdę nierówno ustawione trzeba będzie usunąć część szkliwa. Robimy to aby efekt estetyczny był jeszcze lepszy. Dzięki przymiarce podczas drugiej wizyty będziesz wiedziała/wiedział ile szkliwa należy zdjąć aby osiągnąć doskonały rezultat.

Before and after the veneers have been placed

Wtedy licówki są osadzane na miejsce, wszystkie na raz. Teraz dentysta czyści pozostałości kleju i w ciągu zaledwie jednej godziny możesz iść do domu ze swoim wspaniałym nowym uśmiechem!

esthetic dentistry