Jak wybielić zęby?

Uśmiech S.O.S.

Masz pytania odnośnie estetyki Twoich zębów? Chcesz rozpatrzyć możliwości stworzenia swojego idealnego uśmiechu? GlamSmile oferuje indywidualne porady u naszego Doradcy Uśmiechu bez zobowiązań

Śmiejąca się młoda kobieta

Jak wygląda Twój uśmiech? Który z podanych uśmiechów najbardziej przypomina Twój? Doświadcz dramatycznej przemiany!

10 lat młodziej

Nic nie wpływa tak korzystnie na zmianę wyglądu jak piękny uśmiech. Rozpromieniona twarz wygląda młodziej, mięśnie zostają napięte, a skóra pobudzona do regeneracji. Wobec tego najlepszym sposobem na walkę z procesem starzenia jest podejść do niego z uśmiechem. Dowiedz się jak wybielić zęby, by móc cieszyć się pełnią życia.

Starsza kobieta z pięknym uśmiechem

5 kroków do pięknego uśmiechu

Definicji nieskazitelnego, pięknego uśmiechu jest zapewne tyle, ile opiniodawców. Każdy bowiem ma inne poglądy na estetykę, jednak w kilku punktach wszyscy są z pewnością zgodni. Piękny nie oznacza tylko biały, ale także zdrowy uśmiech. Przekonaj się jak osiągnąć taki efekt stosując się do pięciu prostych zaleceń w życiu codziennym.

A smiling old woman

Porady dla promiennego uśmiechu

Białe i zdrowe zęby zawsze prezentują się efektownie, a przy tym stanowią naturalną ozdobę. Promienny uśmiech to wynik codziennej dbałości i higieny jamy ustnej, a także korzystania z usług stomatologicznych. Profesjonalne zabiegi w połączeniu z profilaktyką potrafią dać oszałamiające efekty. Sprawdź, jak działać, aby uśmiech nie schodził z ust.

Szczoteczka z pastą

Makijaż uśmiechu

Pomadki, błyszczyki, konturówki – kosmetyki kolorowe do ust mogą podkreślić dodatkowo piękny uśmiech. Przedstawiamy kilka interesujących faktów ze świata makijażu, które korzystnie wpłyną nie tylko na poprawę wyglądu twarzy, ale także podkreślą piękne, białe zęby. Przetestuj nasze sztuki i wykonaj make up idealny dla siebie.

Szminka