Poradnia uśmiechu

An elderly woman with a radiant smile

10 lat młodziej

Nie ma nic bardziej odmładzającego niż piękny, biały uśmiech. Jeśli nic innego nie może, te zdjęcia na pewno Cię przekonają.

Nigdy więcej zmarszczek!

Żadna kobieta nie ucieknie od zmarszczek na górnej wardze. Miłym efektem ubocznym licówek jest to, że górna warga jest lepiej podtrzymywana i skóra jest "rozciągnięta".


looking younger before and after

Młodzieńcza "linia uśmiechu"

older smile and youthful smileNasze zęby powoli zużywają się w ciągu życia. Zarysy górnych zębów znikają i łuk zębowy staje się bardziej płaski. Kiedy poprawi się kształt zębów i wyrówna się je z powrotem do linii dolnej wargi, wygląda się o wiele młodziej. Można ten efekt łatwo osiągnąć stosując licówki GlamSmile.

Kolor Twoich zębów powinien być taki jak białek Twoich oczu

Balans pomiędzy kolorem białek oczu a kolorem zębów pomaga stworzyć wrażenie młodości i świeżości.


Białe zęby sprawiają, że wyglądasz 13 lat młodziej

Jak można wyglądać młodziej? Trzeba zadbać o zęby. Rząd białych zębów odmładza Cię o 13 lat, co wykazały brytyjskie badania. Natomiast zęby żółte postarzają.

Zdjęcie

Dwa tysiące Brytyjczyków miało zgadywać wiek osoby na zdjęciu. Na jednym ze zdjęć była kobieta z promiennym, białym uśmiechem, a na drugim ta sama osoba z żółtawymi, źle zadbanymi zębami. Średnio, kobieta z pożółconymi zębami była oceniana o 13 lat starzej, na wiek 44 lat, niż ta z białymi zębami. Jej wiek oscylował wokół 31 lat.

Wrażenie

Według badacza Dra Phila Stemmera, zęby są pierwszą rzeczą, którą inni w nas zauważają. "Osoba mająca niezadbane zęby uśmiecha się mniej i sprawia mniej pozytywne wrażenie. Podświadomie otrzymuje się różne negatywne sygnały co do takiej osoby, jej stylu życia, charakteru, związku i kariery."

logo of Het Laatste Nieuws 

Pewność siebie

Kiedy zakłada się licówki jest pewien miły efekt uboczny. Licówki podtrzymują górną warge, co sprawia, że skóra jest bardziej naciągnięta. Przez to zmniejsza się widoczność zmarszczek na górnej wardze. Przy założeniu licówek nie tylko ma się piękne zęby, ale również wygląda się młodziej. Dzięki temu ma się większą pewność siebie.

Kariera

Zadbane zęby niewątpliwie pomagają zrobić dobre wrażenie na rozmowie o pracę, czy podczas kontaktów z klientami, współpracownikami, itp. Ładne zęby od razu stwarzają świeże wrażenie młodości. Zęby żółte, krzywe lub zepsute z drugiej strony mogą źle wpłynąć na to jak inni nas postrzegają.

Single

Zęby również wpływają na pierwsze wrażenie w przypadku związków: średnio 40% osób uważa, że kobiety z niezadbanymi zębami pozostaną samotne. Co trzecia osoba stwierdza, że kobiety te są po rozwodzie. (lvl)

Teeth before and after

Źródło: www.hln.be