FAQ

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. O dodatkowe informacje zapytaj naszej Konsultantki GlamSmile (albo naszego dentysty).

Albo zadaj pytanie poprzez  formularz kontaktowy.

Smile line


Jakich rezultatów mogę oczekiwać? Jaka jest trwałość wybielania?

Rezultat wybielania jest trudny do przewidzenia i będzie różny u różnych pacjentów. Zęby poszczególnych osób różnią się, a dodatkowo powód przebarwienia odgrywa olbrzymią rolę. Trwałość wybielania zależy od wielu czynników. Jeśli będziesz pić herbatę, czarną kawę, czerwone wino zaraz po wybielaniu, rezultat pozostanie na krócej, ponieważ czynniki przebarwiające ponownie usadowią się w strukturze szkliwa.

Przeczytaj: Przebarwione zęby, jak to się dzieje?

Kto zyskuje na wybielaniu zębów?

Ludzie z przebarwieniami z powodów zewnętrznych mogą się cieszyć z rozjaśnienia zębów poprzez wybielanie. (przeczytaj: Przebarwione zęby, jak to się dzieje?) System wybielania który stosujemy w studio GlamSmile jako połączenie metody wybielania domowego i wybielania w gabinecie przy pomocy lampy plazmowej jest przeznaczony dla każdego kto chce cieszyć się promiennym, białym uśmiechem. Ciężkie przebarwienia np. tetracyklinowe czy z powodu fluorozy rzadko będą się poddawały wybielaniu. Licówki GlamSmile będą wtedy odpowiednim rozwiązaniem.

Co dzieje się z koronami, mostami i wypełnieniami? 

Korony, mosty i wypełnienia nie wybielają się. Jeśli chcesz równy, biały uśmiech gdzie wszystkie Twoje zęby będą miały ten sam kolor, należy rozważyć opcję licówek. Czytaj o tym więcej na stronie poświęconej licówkom GlamSmile.

Czy wybielanie jest bezpieczne?

Tak, jeśli wybielasz zęby z GlamSmile, nieważne czy w gabinecie czy w domu, możesz być pewny, że produkty które stosujemy i zalecamy są całkowicie bezpieczne. Opieramy się na badaniach naukowych dobierając produkty do wybielania czy dobierając procedury. Dlatego procedura GlamSmile różni się nieco od stosowanych tradycyjnie. Procedura GlamSmile obejmuje wykonanie indywidualnych nakładek do stosowania w domu i zastosowanie silnej ale jednocześnie bezpiecznej (bez promieniowania UV) lampy plazmowej. Jakkolwiek wybielanie GlamSmile jest bezpieczne to jest bardzo ważne aby stosować się ściśle do wskazówek i instrukcji postępowania. Dlatego przeczytaj uważnie instrukcję wybielania GlamSmile a w razie wątpliwości skontaktuj się z higienistką albo dentystą GlamSmile.

Czy wybielanie boli?

Produkty stosowane w studiach GlamSmile zostały opracowane aby nie wywoływać bólu czy nadwrażliwości. Jeśli pojawia się jakakolwiek nadwrażliwość zwykle ustępuje po kilku godzinach.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszą Konsultantką GlamSmile.