Ile kosztuje wybielanie zębów?

Marzysz o hollywoodzkim uśmiechu, ale myślisz, że nie stać Cię na to? Pora, aby ten mit został obalony! Cena wybielania zębów nie musi być wcale wysoka. Wszystko zależy od metody jaką wybierzesz i indywidualnych preferencji.

Domowy sposób na gwiazdorski uśmiech

Najlepiej od razu zrezygnować z babcinych receptur. Regularne nakładanie soli kuchennej, sody czy soku z cytryny bardziej szkodzi niż pomaga w osiągnięciu celu. Kwasowy odczynnik tych substancji wpływa bardzo niekorzystnie na szkliwo, które osłabione może być podatne na różnego typu przebarwienia. W związku z tym warto zastosować bardziej zaawansowane środki.

Polecamy szczególnie specjalnie opracowane wybielające paski na zęby. Obecnie niemal w każdej drogerii można spotkać takie produkty, warto jednak zastanowić się nad ich skutecznością. Pewnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po wyroby znanych i cenionych producentów.

GlamSmile White Boost to profesjonalny produkt do domowych zastosowań. Składa się ze specjalnej nakładki oraz pasków z gąbki, które idealnie przywierają do powierzchni szkliwa. Wystarczy 20 minut dziennie, by po pięciu dniach zaobserwować różnicę.

Profesjonalna metoda wybielania

Procedura opiera się zazwyczaj na wykonaniu elastycznego odcisku szczęki pacjenta, który następnie wypełnia się specjalnym żelem i zakłada na noc. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla cierpliwych osób, gdyż na efekty należy czekać nawet parę dni (do 2 tygodni). Koszt odcisku jednej szczęki waha się w granicach 500 zł. W naszej klinice cena jednej nakładki wynosi 420 zł.

Drugim, coraz popularniejszym zabiegiem, jest wybielanie z zastosowaniem naświetlania. Polega na nałożeniu na zęby odpowiedniego żelu (z 3% stężeniem nadtlenku wodoru) i poddaniu go działaniu światła lub lasera. W naszej klinice stosujemy Formulation+. Jest to rozwiązanie, które przynosi widoczne efekty już po jednej wizycie. Po 90 minutach można uzyskać uśmiech jaśniejszy o klika odcieni. Wykorzystujemy specjalną lampę Remewhite, a cena wynosi 1700PLN (obie szczęki zawiera nakładki do wybielania w domu i żel).

Ile kosztuje wybielanie zębów? Dokładnie tyle, ile jesteś w stanie poświęcić na to finansów. Posiadamy ofertę dostosowaną do odmiennych potrzeb i możliwości klientów.